سه شنبه, 29 آبان 1397  

   با سلام و احترام به بازديدكنندگان و ميهمانان عزيز

وبسايت شهرداري شهر خوزي با هدف اطلاع رساني و كمك به همشهريان عزيز راه اندازي گرديد.نظرات عالمانه و سازنده شما راهگشاي ما در رشد و اعتلاي شهر خوزي خواهد بود.تعهد ما بكارگيري ايده هاي عالمانه شما در توسعه شهر دوست داشتني و هميشه استوار خوزي است.از لينك دانلود جهت ارسال و دريافت فايل استفاده نماييد.
لطفا از لينك" انتقادات و پيشنهادات " استفاده نموده و نظرات و پيشنهادات خود را ارسال نماييد.

 

Space

آمار وب سایت

پیام نوروزی رییس شورای اسلامی شهرخوزی

 

به نام کردگار هستی بخش

حمد و سپاس قادر متعال را که با قدرت  لایزال، بساط حسن جمال بر بستر طبیعت گستراند. با تدبیر عالمانه و حکیمانه سال وحال فال را به احسن وجه دگرگون کرد .گرچه هرساله بهار می آید و این آمدن تکراری است. امادردل همین تکرارخدای دانا تغییر و تحولی نهفته که عبرتی است برای خردمندان وظریف اندیشان.

فرا رسیدن نوروز را همراه باصمیمانه ترین شادباش ها ازطرف خود و همکاران محترم درشورای اسلامی شهر باستانی خوزی به همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و ازدرگاه خداوند موفقیت ،نشاط وشادکامی مسالت می نمایم. امیداست سال جدید را با بهره گیری ازفرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی با شور و با شعور معنوی آغاز نموده در مسیرکمال گامهایتان محکم و استوار باشد.

برخود لازم میدانم درآستانه سال 1395با نگاهی به عملکرد نسبتا مطلوب  وخوب شهرداری و شورای اسلامی که برمبنای سیاست گذاری ومصوبات شورای شهر صورت پذیرفته ازتلاش وکوشش همکارانم درشورای اسلامی ،پرسنل خدوم شهرداری بویژه شهردار محترم ودلسوز تقدیر و تشکرنمایم.

ان شاءالله بتوانیم به حول وقوه الهی و همت دوستان عزیز شورا و شهرداری وبا دعای خیر و قضاوت درست مردم فهیم ونیک اندیش شهرمان درآستانه سال جدید و بعد ازآن سیمای زیباتر از شهرنسبت به قبل درهمه زمینه ها را شاهد باشیم. بحمدالله شهرداری خوزی درسال گذشته درتمامی حوزه های عمرانی ،خدماتی ،رفاهی، فرهنگی ، ورزشی و...عملکرد نسبتا رضایت بخشی راداشته است.که این کارنامه  مطلوب به پشتوانه حمایت های بی دریغ دولتمردان تدبیر و امید به خصوص صبر و تحمل شهروندان  در سایه وفاق ،وحدت وهمدلی به ثمر رسیده است که شایست است ازاین تعامل و همکاری خالصانه تشکر و قدردانی نماییم .به درستی که دست یافتن به شهری آباد و پویا که خواست وحق تمامی شهروندان عزیز می باشد تنها با اتحاد و همراهی میسر خواهد بود.

باآرزوی آنکه درسال نو با تلاش وکوشش مسئولان و مردم برهمین رویه تاکید داشته و یکدل و یکصدا دست دردست همدیگر شهر و دیارمان را با مهر، بهترازگذشته بسازیم.

امید است که این شورا درسال جدید با استعانت از پشتیبانی و حمایت های بی دریغ یکایک شما دست یاری به گوهر مقصود،که حقیقت آن چیزی جز عینیت بخشی به آمال و اهداف  به حق تان است موفق گردد. و همدلی و هم فکری وتعامل با بهره گیری ازنظرات شهرمان رابه قله افتخار برسانیم.

درپایان ازخداوند متعال برای ایران اسلامی پیشرفت روزافزون و پیروزی های مضاعف ، برای شهر خوزی شکوفایی و برای مردم شریف و زحمتکش آن آرزوی سلامتی و بهروزی مسالت دارم.

با احترام

احمد مقیمی

رییس شورای اسلامی شهر خوزی

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

سایتهای مرتبط

 

 

گزارش تصویری

 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
شهرداری خوزی

 
Template Design:Dima Group