پنج شنبه, 24 آبان 1397    Jumu'ah

   با سلام و احترام به بازديدكنندگان و ميهمانان عزيز

وبسايت شهرداري شهر خوزي با هدف اطلاع رساني و كمك به همشهريان عزيز راه اندازي گرديد.نظرات عالمانه و سازنده شما راهگشاي ما در رشد و اعتلاي شهر خوزي خواهد بود.تعهد ما بكارگيري ايده هاي عالمانه شما در توسعه شهر دوست داشتني و هميشه استوار خوزي است.از لينك دانلود جهت ارسال و دريافت فايل استفاده نماييد.
لطفا از لينك" انتقادات و پيشنهادات " استفاده نموده و نظرات و پيشنهادات خود را ارسال نماييد.

 

Space

آمار وب سایت

نشست شهردار با بخشدار وراوی - بررسی مشکلات گاز شهر

در نشستی مشترک با حضور بخشدار وراوی، شهردار خوزی و رئیس اداره گاز وراوی موضوع گاز درشهر خوزی بررسی و به مسائل و مشکلات پیرامون آن پرداخته شد.

نشست شهردار با بخشدار وراوی - بررسی مشکلات گاز شهر

 

دهقان بخشدار وراوی در این نشست اظهار داشت ؛ یکی از موضوعاتی که مردم و شورای اسلامی شهر خوزی پیگیر آن بوده اند گاز رسانی به این شهر بوده که الحمدلله لوله گذاری در سطح شهر انجام شده و اخیراً نیز پیمانکار احداث ایستگاه گاز نیز مشخص گردیده که بزودی عملیات اجرای آن آغاز خواهد شد.

بخشدار وراوی افزود: براساس پیگیریهای انجام شده شرکت ملی گاز استان فارس اعلام نموده تا زمانی که اصلاحات مربوط به اجرای غیر فنی در قسمتی از شبکه گاز شهر خوزی انجام نگردیده امکان علمک گذاری و بهره مندی شهروندان از گاز وجود ندارد . لذا انتظار می رود شهرداری خوزی و شرکت ملی گاز بصورت مشارکتی نسبت به اصلاح شبکه اقدام نمایند تا مردم عزیز این شهر هر چه زودتر بتوانند از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردند.

در ادامه مهندس رحیمی شهردار خوزی نیز گفت : علیرغم اینکه مشکلات اجرای شبکه گاز مربوط به زمان قبل از راه اندازی شهرداری بوده اما با این حال حل این مشکل را وظیفه خود دانسته و تاکنون نیز به کمک شورای اسلامی شهر پیگیریهای متعددی انجام داده ایم و در حال حاضر نیز آماده هر نوع همکاری در رفع مشکل شبکه گاز این شهر می باشیم.

سپس مهندس اکبری رییس اداره گاز وراوی تصریح کرد: مشکل مزبور مربوط به واحد اجرای شرکت ملی گاز بوده اما تمام سعی و تلاش خود در حل این مشکل بکار خواهیم بست و امیدواریم هر چه زودتر شاهد بهره برداری از گاز شهر خوزی باشیم.

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

سایتهای مرتبط

 

 

گزارش تصویری

 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
شهرداری خوزی

 
Template Design:Dima Group