پنج شنبه, 24 آبان 1397    Jumu'ah

   با سلام و احترام به بازديدكنندگان و ميهمانان عزيز

وبسايت شهرداري شهر خوزي با هدف اطلاع رساني و كمك به همشهريان عزيز راه اندازي گرديد.نظرات عالمانه و سازنده شما راهگشاي ما در رشد و اعتلاي شهر خوزي خواهد بود.تعهد ما بكارگيري ايده هاي عالمانه شما در توسعه شهر دوست داشتني و هميشه استوار خوزي است.از لينك دانلود جهت ارسال و دريافت فايل استفاده نماييد.
لطفا از لينك" انتقادات و پيشنهادات " استفاده نموده و نظرات و پيشنهادات خود را ارسال نماييد.

 

Space

آمار وب سایت

جلسه عملکرد شهرداری و شورای شهرخوزی در نشست مردمی

عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر خوزی در نشست مردمی بهمن ماه1393

جلسه عملکرد شهرداری و شورای شهرخوزی در نشست مردمی

این نشست رأس ساعت 20:15 در حسینیه چهارده معصوم شهر خوزی با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهرجمع کثیری از مردم شهیدپرورو بزرگان  شهر خوزی و با قرائت قرآن مجید توسط قاری آقای احمد اسدی آغاز شد.مجری برنامه، فرهنگی و برادر شهید آقای عباس طاهری برعهده داشتند .  با توجه به اینکه از چندین روز قبل از طریق چاپ بنر ، مساجد و  فضای مجازی اطلاع رسانی شده بود ، اکثریت مردم در این جلسه حضور بهم رساندند.

مراسم با سخنرانی آقای دکتر فرامرزنسب رئیس شورای اسلامی شهر خوزی آغاز شد.ایشان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم شهر خوزی عنوان نمودند : خدمت به تک تک شهروندان وظیفه شورای شهر بوده و با اهتمام و تلاش مضاعف نسبت به برطرف نمودن مشکلات شهر و ارائه خدمات بیشتر به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.آقای فرامرزنسب در ادامه صحبتهایشان از نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار محترم شهرستان مهر ، بخشدار وراوی و همچنین شهردار بومی شهر جناب مهندس رحیمی که 24 ساعته پاسخگوی مشکلات شهر بوده و حتی خارج از وقت اداری نیز وقتشان اختصاص به خدمات رسانی به مردم شهر دارد تقدیر و تشکر نمودند.رئیس شورای شهر در ادامه از روند اجرایی شهر شدن خوزی و همچنین مشکلات پیش رو در ابتدای تأسیس شهر، معلق بودن هزینه ارزش افزوده ، مشکلات طرح محرم ، عدم لوله کشی آب در برخی از کوچه ها و ... صحبت نمودند و از کارهای صورت گرفته می توان به تعریض خیابان ها ، آسفالت ، سنگ لبه ، پیاده رو خیابانها ،تعویض لامپهای روشنایی خیابان ها و کوچه ها و برطرف نمودن نواقصات برقی روشنایی بلوار ورودی نصب ال ای دی پرچمی ورودی شهر و ... اشاره نمود.از مهمترین مشکلات مردم بحث سند ثبتی زمینهای مردم شهر می باشد که رئیس شورا عنوان داشتند شهردار و شورا در این خصوص پیگیری های لازم را انجام داده وتا حدودی نیز مشکلات شناسایی و برطرف شده و کماکان پیگیر موضوع هستند . تعداد 330 پرونده در خصوص ثبت زمینها وجود دارد که می بایست مردم به دفتر شورای شهر مراجعه نموده و نسبت به رفع نواقصات اقدام نمایند .

جلسه عملکرد شهرداری و شورای شهرخوزی در نشست مردمیجلسه عملکرد شهرداری و شورای شهرخوزی در نشست مردمی

قضیه گاز خوزی بعد از افتتاح طرح محرم مهمترین دغدغه مردم بوده و رئیس شورا قول دادند که در آینده نه چندان دور به بهره برداری برسد.همچنین در خصوص کمک به قبول شدگان در کنکور سراسری اعلام نمودند چنانچه محصلی رتبه زیر 1000 کسب کند کمک مالی به ارزش 1.000.000 تومان و چنانچه در رشته های پزشکی و تجربی و فنی رتبه کسب کند کمک نقدی تا مبلغ 2.000.000 تومان اهدا می شود که این کمکها در جهت پیشرفت علمی و تلاش دانش اموزان در عرصه های فرهنگی و پیشرفت علمی شهر می باشد.همچنین به ارزش 700.000 تومان کتاب تست کنکور توسط آقای اسدی  عضو شورا در کتابخانه عمومی شهر هدیه داده شد وجهت استفاده عموم در دسترس می باشد.

قسمت بعدی برنامه اجرای کلیپ تصویری از عملکرد شورا و شهرداری خوزی از ابتدای تأسیس شهرداری برای حاضرین در جلسه بود. سخنران بعدی مراسم کسی نبود جز شهردار بومی و زحمتکش جناب مهندس رحیمی . ایشان نیز در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر ویژه از مردم و حضور پرشور آنها ، خدمت به شهروندان را وظیفه اصلی خود دانسته و خود را عضو ششم شورا معرفی نمودند. ایشان این نشست را مدیون خون پاک شهدا دانستند.در ادامه شهردار شهر خوزی گذری اجمالی بر عملکرد و کارهای انجام شده در این مدت در شهر خوزی داشتند و از زحمات بی دریغ دکتر موسوی نماینده محترم مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی موسوی فرماندار محترم شهرستان مهر و اقای رامشی مدیرکل ثبت اسنادواملاک استان فارس تقدیر و تشکر نمودند. ایشان شهروندان را مهمترین پشتوانه خود دانسته و اعلام نمودند که اگر این دلگرمی و حمایت همه جانبه شهروندان در جهت اجرای مصوبات و پیشرفت پروژه ها نبود ، ارائه خدمات با این روند رو به رشد امکان پذیر نبود .

جلسه عملکرد شهرداری و شورای شهرخوزی در نشست مردمی

در پایان از حضور گرم و پرشور مردم شهر خوزی در این نشست تقدیر و تشکر شد. همچنین از زحمات و همکاری جوانان خودجوش شهر در جهت پیشرفت پروژه های شهر تقدیر و تشکر شد.در ادامه توسط مجری برنامه آقای عباس طاهری بیانیه ای از طرف جوانان و مردم شهر خوزی در جهت تقدیر و تشکر از شهردار محترم خوزی جناب آقای مهندس رحیمی قرائت گردید و از دکتر قاسمی و همچنین روحانی حاضر در جلسه حاج آقا مولائی جهت اهداء لوح به شهردار محترم دعوت گردید. در ادامه مراسم از حاضرین در جلسه پذیرایی به عمل آمد. در پایان شهردار و شورای اسلامی شهر در جایگاه مخصوص قرار گرفته و به سوالات مردم پاسخ دادند . با توجه به سوالات مطرح شده و متنوع بودن سوالات ، مجری برنامه از اعضای شورا درخواست پاسخگویی را داشتند که شهردار و همچنین اعضای شورای شهر با سعه صدر به تمامی سوالات پاسخ دادند .   

"فیلم و کلیپ پخش شده گزارش عملکرد پس از آماده سازی بر روی سایت قرار میگیرد."


جلسه عملکرد شهرداری و شورای شهرخوزی در نشست مردمیجلسه عملکرد شهرداری و شورای شهرخوزی در نشست مردمیجلسه عملکرد شهرداری و شورای شهرخوزی در نشست مردمی

 

فايل ها:
فايل روزنامه افسانه مورخ 13 بهمن 93

فايل روزنامه افسانه مورخ 13 بهمن 93

تاريخ 1393-12-15 اندازه فايل 11.86 MB دانلود 581

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

نظرات   

 
+1 #4 abbas 1393-11-20 04:50
تبریک میگم ب مردم شهرم که چنین شورایی انتخاب کردندو درود به شهردار محترم..
نقل قول
 
 
+1 #3 حسین 1393-11-20 04:25
امیدواریم هرچه زودتر اندیشه افراطی گری و تعصب از خوزی دست برداره و خوزی یه شهر استثنای در منطقه بشه
نقل قول
 
 
0 #2 محسن 1393-11-19 17:19
لطفا كليپ گزارش عملكرد پخش شده راجهت دانلود در سايت جهت قرار دهيد
نقل قول
 
 
+1 #1 علی 1393-11-19 16:45
سلام
جلسه خوب و مفیدی بود ...
امیدوارم ادامه داشته باشد ...
نقل قول
 

سایتهای مرتبط

 

 

گزارش تصویری

 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
شهرداری خوزی

 
Template Design:Dima Group