پنج شنبه, 24 آبان 1397    Jumu'ah

   با سلام و احترام به بازديدكنندگان و ميهمانان عزيز

وبسايت شهرداري شهر خوزي با هدف اطلاع رساني و كمك به همشهريان عزيز راه اندازي گرديد.نظرات عالمانه و سازنده شما راهگشاي ما در رشد و اعتلاي شهر خوزي خواهد بود.تعهد ما بكارگيري ايده هاي عالمانه شما در توسعه شهر دوست داشتني و هميشه استوار خوزي است.از لينك دانلود جهت ارسال و دريافت فايل استفاده نماييد.
لطفا از لينك" انتقادات و پيشنهادات " استفاده نموده و نظرات و پيشنهادات خود را ارسال نماييد.

 

Space

آمار وب سایت

نصب كد پستي ده رقمي در شهر خوزي

نصب كد پستي ده رقمي در شهر خوزي

 

با توجه به تازه تاسیس بودن شهر خوزی و لزوم نصب کد پستی جهت شهروندان عزیز ، پیگیری های لازم از طرف شورای اسلامی شهر خوزی با توجه به مصاحبه انجام گرفته با رئیس شورا آقای دکتر رضا فرامرزنسب از شهریورماه 93 با اداره کل پست استان فارس انجام و اجرای آن از 20 بهمن ماه 93 شروع و تا تاریخ 15/12/93 ادامه داشته است .

هزینه این طرح بالغ بر 50.000.000 تومان بوده که سهم شهروندان مبلغ 15.000 تومان و مابقی از طرف شهرداری خوزی پرداخت گردیده و توسط اداره کل پست استان فارس اجرا شده است .
جهت اطلاع شهروندان محترم ، در ایران کد پستی 10 رقمی است که 5 رقم اول نشانگر کد رهسپاری (مشخصه شهر مقصد) و 5 رقم دوم بیانگر کد توزیع (مشخصه مکانی مقصد) است . کد پستی برای مشخص کردن یک آدرس پستی و به تبع آن مرتب کردن نامه های ارسالی وضع می شوند.
از مهمترین مزایای کد پستی ده قمی :
1-دسترسی به آخرین اطلاعات مربوط به کلیه اماکن در هر زمان میسر می باشد .
2-عدم امکان شناسایی نشانی را کاهش داده و به صفر نزدیک می نماید .
3-بانک اطلاعاتی سیستم کد پستی ده رقمی امکان تبلیغ مستقیم را به عنوان پست مستقیم میسر ساخته است .
4-وجود بانک اطلاعاتی (بهنگام) حاوی نشانی و کد ده رقمی کلیه اماکن موجب می گردد اشخاص حقیقی و حقوقی به فراخور حال و برحسب نیاز خود بتوانند از این منبع اطلاعاتی بهره لازم را ببرند .
5-با استفاده از کد ده رقمی توسط سازمانهای دولتی نظیر شهرداری ، مخابرات ، آب و فاضلاب ، گاز ، دارایی ، مرکز آمار ایران ، مراکز تحقیقاتی و ... اولاً نظام واحدی در شناسایی کلیه اماکن برای سازمانهای خدمت رسان به مردم فراهم می آید ثانیاً هزینه شناسایی اماکن و دسترسی به آخرین تغییرات بعدی آنها و نیز تهیه و نصب پلاک می تواند بین کلیه سازمانهای ذیربط تقسیم و صرفه جویی اقتصادی از یک طرف دیگر و صرفه جویی در زمان از طرف دیگر حاصل شود .
6-مراجعات مردم و ارتباط آنها با سازمانهای دولتی را تسهیل می بخشد .
   

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

سایتهای مرتبط

 

 

گزارش تصویری

 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
شهرداری خوزی

 
Template Design:Dima Group