پنج شنبه, 24 آبان 1397    Jumu'ah

   با سلام و احترام به بازديدكنندگان و ميهمانان عزيز

وبسايت شهرداري شهر خوزي با هدف اطلاع رساني و كمك به همشهريان عزيز راه اندازي گرديد.نظرات عالمانه و سازنده شما راهگشاي ما در رشد و اعتلاي شهر خوزي خواهد بود.تعهد ما بكارگيري ايده هاي عالمانه شما در توسعه شهر دوست داشتني و هميشه استوار خوزي است.از لينك دانلود جهت ارسال و دريافت فايل استفاده نماييد.
لطفا از لينك" انتقادات و پيشنهادات " استفاده نموده و نظرات و پيشنهادات خود را ارسال نماييد.

 

Space

آمار وب سایت

نشست شهردار با رئیس اداره مخابرات شهرستان مهر در خصوص جابجایی پایه ها و کابل های مخابراتی

یکی از مهمترین اقدامات شهرداری خوزی از زمان تأسیس شهرداری ، تعریض کوچه ها و خیابان های سطح شهر بوده است و با توجه به همکاری گسترده و چشمگیر شهروندان عزیز در خصوص تخریب دیوارهای قدیمی و عقب نشینی و تعریض کوچه ها و خیابان ها ، جابجایی پایه های مخابراتی یکی از مهمترین دغدغه های شهرداری بوده است که در این مورد مهندس غلامحسینی رئیس محترم اداره مخابرات شهرستان مهر با مهندس رحیمی شهردار محترم خوزی در جلسه ای که در محل ساختمان شهرداری خوزی ترتیب داده شده بودحضور یافتند.

مهندس غلامحسینی اظهار داشتند که در خصوص تامین کابل و پایه های مخابراتی با همه مشکلاتی که با آن روبرو هستیم ولی سعی و تلاش ما بر این است که در اسرع وقت نسبت به جابجایی پایه ها و کابل کشی خیابان ها اقدام نموده تا هر چه زودتر مشکل شهروندان محترم شهر خوزی برطرف گردد. در ادامه مهندس رحیمی ضمن تقدیر و تشکر از رئیس اداره مخابرات شهرستان مهر بابت حضور در جلسه و پیگیری مستمر ایشان اظهار داشتند اولویت بندی خیابان ها و کوچه ها جهت جابجایی و کابل کشی مشخص گردید.

 

نشست شهردار با رئیس اداره مخابرات شهرستان مهر در خصوص جابجایی پایه ها و کابل های مخابراتی

اطلاعات لازم در این خصوص ارائه گردید و مقرر شد با تعامل و همکاری فیمابین در اسرع وقت این امر انجام گرفته تا پس از جابجایی و اتمام کار نسبت به زیر سازی و آسفالت این خیابان ها اقدامات لازم صورت پذیرد.در ادامه رئیس اداره مخابرات شهرستان مهر و هیأت همراه به اتفاق شهردار خوزی از کوچه ها و خیابان های مورد نظر بازدید به عمل آوردند.

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

سایتهای مرتبط

 

 

گزارش تصویری

 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
شهرداری خوزی

 
Template Design:Dima Group