پنج شنبه, 24 آبان 1397    Jumu'ah

   با سلام و احترام به بازديدكنندگان و ميهمانان عزيز

وبسايت شهرداري شهر خوزي با هدف اطلاع رساني و كمك به همشهريان عزيز راه اندازي گرديد.نظرات عالمانه و سازنده شما راهگشاي ما در رشد و اعتلاي شهر خوزي خواهد بود.تعهد ما بكارگيري ايده هاي عالمانه شما در توسعه شهر دوست داشتني و هميشه استوار خوزي است.از لينك دانلود جهت ارسال و دريافت فايل استفاده نماييد.
لطفا از لينك" انتقادات و پيشنهادات " استفاده نموده و نظرات و پيشنهادات خود را ارسال نماييد.

 

Space

آمار وب سایت

جلسه مشترک بخشدار وراوی در خصوص علمک گذاری گاز شهر خوزی

جلسه مشترک بخشدار وراوی در خصوص علمک گذاری گاز شهر خوزی

 

 

در جلسه ای مشترک با حضور دهقان بخشدار وراوی ، اکبری رئیس اداره گاز وراوی ، رحیمی شهردار خوزی و فرامرزنسب رئیس شورای اسلامی شهر خوزی بر تسریع علمک گذاری گاز شهر خوزی تأکید گردید.در این جلسه دهقان بخشدار وراوی اعلام کردند که شهروندان خوزی زمستان امسال را با گاز طبیعی به سر خواهند برد.

ایشان افزودند : شهر خوزی به لحاظ موقعیت و نزدیکی آن به خط لوله انتقال گاز ، شایسته است هر چه زودتر بتوانند از این نعمت گاز بهره مند گردند. وی ادامه داد : از زمان اجرای شبکه گاز در این شهر چند سالی می گذرد و طبق اعلام شرکت گاز استان فارس ، در نیمه دوم امسال شاهد اجرای علمک گذاری در شهر خوزی خواهیم بود و امیدواریم اداره گاز وراوی نیز تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرد تا مردم فهیم شهر خوزی بتوانند در زمستان امسال از نعمت گاز برخوردار گردند . اکبری رئیس اداره گاز وراوی نیز عنوان کردند : مرحله انتخاب پیمانکار جهت نصب علمک شهر خوزی انجام شده و در حال حاضر شبکه گاز تحت تست فشار هوا بوده که انشالله پس از این مرحله عملیات علمک گذاری آغاز می شود . سپس مهندس رحیمی شهردار خوزی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین مربوطه اعلام نمودند از زمان تاسیس شهرداری خوزی و آغاز عملیات بهسازی کوچه و خیابانها سعی بر آن بوده که تأسیسات آب ، برق و مخابرات را به گونه ای جابجا نماییم که در آینده مشکلی در تخریب آسفالت خیابانها و هزینه های بالای آن نداشته باشیم . به همین دلیل از اداره گاز وراوی تقاضا داریم با توجه به اینکه خیابان چهارده معصوم شهر خوزی که یکی از خیابانهای اصلی و پر تردد شهر بوده و در حال بهسازی می باشد نسبت به نصب علمک گذاری آن اقدام نموده تا بتوانیم این مسیر را هر چه سریعتر به اتمام رسانیم . در پایان اکبری رئیس اداره گاز وراوی قول مساعد دادند که این اداره تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته تا بتوانند علمک گذاری این خیابان را به صورت ویژه توسط پرسنل اداره گاز قبل از شروع پیمانکاری انجام دهند . 

 جلسه مشترک بخشدار وراوی در خصوص علمک گذاری گاز شهر خوزی

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

سایتهای مرتبط

 

 

گزارش تصویری

 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
شهرداری خوزی

 
Template Design:Dima Group