پنج شنبه, 24 آبان 1397    Jumu'ah

   با سلام و احترام به بازديدكنندگان و ميهمانان عزيز

وبسايت شهرداري شهر خوزي با هدف اطلاع رساني و كمك به همشهريان عزيز راه اندازي گرديد.نظرات عالمانه و سازنده شما راهگشاي ما در رشد و اعتلاي شهر خوزي خواهد بود.تعهد ما بكارگيري ايده هاي عالمانه شما در توسعه شهر دوست داشتني و هميشه استوار خوزي است.از لينك دانلود جهت ارسال و دريافت فايل استفاده نماييد.
لطفا از لينك" انتقادات و پيشنهادات " استفاده نموده و نظرات و پيشنهادات خود را ارسال نماييد.

 

Space

آمار وب سایت

نصب و کاشت سطل های بازیافت سه گانه در پارک شهربند

 

 

 

نصب و کاشت سطل های بازیافت سه گانه در پارک شهربند

 

در راستای حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی کشور شهرداری شهر خوزی اقدام به مستقر نمودن سطل های بازیافت تفکیکی در پارک شهربند به امید آموزش اصول شهروندی و رعایت بهداشت عمومی نموده است.از آنجاییکه صیانت و حفاظت از زیبایی شهری و سالم سازی محیط زندگی یک وظیفه همگانیست لذا لازم است همه مردم شهر حمایت و همکاری همه جانبه در جهت تحقق این مهم با شهرداری شهر خود را داشته باشند.

 

 

بازیافت چیست؟

 

بازیافت به معنی استفاده از مواد مصرف شده برای تولید و ساخت مجدد همان کالا یا کالای قابل استفاده دیگر است، مثل ساخت کاغذ تازه از کاغذهای باطله و غیر قابل استفاده.

 

فوائد بازیافت چیست؟

 

بازیافت زباله ها سه فایده مهم برای محیط زیست دارد. ما به کمک بازیافت زباله در مصرف منابع طبیعی صرفه جویی کرده ایم زیرا به جای استفاده از مواد خام برای تولید محصولات نو، از مواد بازیافتی استفاده می کنیم.

نصب و کاشت سطل های بازیافت سه گانه در پارک شهربند

 

نصب و کاشت سطل های بازیافت سه گانه در پارک شهربند

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

سایتهای مرتبط

 

 

گزارش تصویری

 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
شهرداری خوزی

 
Template Design:Dima Group